«Зелена карта» (Міжнародне обов’язкове ОСАГО)

Для виїзду на автомобілі за кордон, власник авто обов’язково повинен мати страховий поліс «Зелена карта».  Цей поліс забезпечує відшкодування збитку третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій транспортного засобу вписаного в договір.

Страховий сертифікат «Зелена карта» має єдину форму для всіх членів міжнародної системи автомобільного страхування і діє більш ніж в 40 європейських країнах.

Гарантом виплати страхового відшкодування за договорами «Зелена карта» в Україні виступає Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ), яке є єдиним об’єднанням страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

Ліміти відшкодування (виплата страховки)

Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів країни відвідання, де стався страховий випадок.  У кожної країни встановлено свої ліміти.

Вартість «Зеленої карти»

Вартість поліса залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Страхувальник сам вибирає термін страхування, який може становити мінімум 15 днів, або від 1 місяця до 1 року.  Вартість страхового поліса «Зелена карта» встановлена ​​МТСБУ і однакова у всіх страховиків.

Оформити Зелену карту

Для оформлення зеленої карти необхідно надати наступні документи:

  • водійські права або свідоцтво про реєстрацію підприємства (для юридичних осіб);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

×

Підпишіться на розсилку

×