Медична страховка

Добровільне медичне страхування (ДМС) — вид особистого страхування, який забезпечує можливість повної або часткової виплати коштів за надання медичних послуг при виникненні страхового випадку.

Медична страховка дає Вам право гарантовано отримати швидку і якісну медичну допомогу в приватних і державних клініках і лікарнях у зручний для вас час.

Страховки ДМС підбираються індивідуально згідно Вашим потребам і запитам.

З нашим полісом Вам будуть надані послуги найкращих медичних установ і кваліфікованих лікарів.

Вартість медстраховки

Вартість і тарифи медичного страхування залежать від переліку ризиків, рівня програм, кількості застрахованих, регіону обслуговування, стану здоров’я страхувальника і визначаються, як правило, після проходження медогляду.

 

Медстраховка (ДМС) забезпечує:

  • стаціонарну допомогу (хірургічне та терапевтичне лікування, оплата перебування в лікарні, забезпечення медикаментами);
  • амбулаторну допомогу (виклик лікаря додому, оформлення лікарняних листів, діагностика);
  • оплату і доставку медикаментів;
  • невідкладну медичну допомогу (виїзд «швидкої допомоги», огляд, надання невідкладної допомоги, медикаментозне забезпечення, транспортування);
  • стоматологічну допомогу (терапевтичне хірургічне лікування, рентген, анестезія).

 

Добровільне медичне страхування — формування особистого захисту і захисту своєї сім’ї від непередбачених випадків. Швидке надання допомоги і якісний підхід до організації лікування дозволить зберегти здоров’я на довгі роки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

×

Підпишіться на розсилку

×