Історія страхової компанії «СКАЙД»

Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «СКАЙД» є однією з перших страхових організацій України, засноване 23 жовтня 1991 року в місті Києві у формі Товариства з обмеженою відповідальністю та перереєстроване в акціонерне товариство 23 листопада 1993 р. Київською міською державною адміністрацією, реєстраційний номер 16295210.

ПАТ «Страхова компанія «СКАЙД» зареєстровано як фінансову установу відповідно до Розпорядження Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України 24. Червня 2004 р. № 1224.

З перших днів свого існування компанія приймає активну участь в становленні та розвитку страхового ринку України. СК «СКАЙД» є одним з активних організаторів Першого Всеукраїнського зїзду підприємців та промисловців України, 1 -го зїзду страховиків України.

Предметом діяльності товариства є страхування, співстрахування, перестрахування  і  фінансова діяльність, повязана з форму­ванням, розміщенням страхових резервів та їх управлінням, інша діяльність, яка передбачена законодавством України про страхування.

Метою діяльності товариства є захист майнових інтересів громадян, юридичних осіб у разі настання певних подій, визначених договором, або чинним законодавством, за рахунок грошових фондів, що формуються шляхом сплати громадянами та юридичними особами страхових платежів, а також отримання прибутку для задоволення інтересів акціонерів та працівників товариства.

Статутний фонд ПАТ «Страхова компанія «СКАЙД» становить  60 000 000,00 (шістдесят мільйонів гривень).

Страхова компанія «СКАЙД» має надійну систему перестрахування ризиків, що приймаються на міжнародному ринку, забезпечує оперативність проведення страхових операцій відповідно до міжнародних стандартів.

Багаторічний досвід надання страхових послуг надає можливість враховувати специфіку ринку, швидко реагувати на його потреби, пишатися вагомими результатами діяльності, професіоналізмом працівників та довірою клієнтів.

Страхова компанія «СКАЙД» пропонує споживачам широкий спектр високоякісних послуг з різних видів страхування.

Організовуючи роботу нашої компанії ми прагнемо до досконалості, дотримуючись найкращих традицій ведення страхової справи та корпоративної культури.

 

« Я не знаю жодної сімї, яка розорилась сплачуючи страхові внески,
але я знаю сімї, які розорились не роблячи цього»

                                                                                     У.Черчиль

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

×

Підпишіться на розсилку

×